Výprodej jarních a velikonočních kreativních sad - skládaček -20%, do konce dubna nebo vyprodání skladových zásob !!
X

Pracuji

BD-TOVA, s.r.o. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
Představivost je důležitější než vědomosti. Albert Einstein
Prázdný košík
Přihlášení / registrace

Společnost BD-TOVA, s.r.o. vznikla 1. ledna 1995 a díky dlouholeté tradici ve výrobě dekoračních předmětů a hobby výrobků je jedním z mála současných českých výrobců tohoto sortimentu.

S více než 100 zaměstnanci patří mezi firmy zaměstnávající více než 50% osob se ZP, je členem Asociace zaměstnavatelů ZP občanů a svým partnerům umožňuje plnění povinného 4% podílu zaměstnanců se ZPS formou náhradního plnění (více na www.nahradniplneni.cz).

Vzhledem ke změnám v poskytování náhradního plnění od 1.1.2012 jsme povinni vést registr vydaných potvrzení náhradního plnění pro případnou kontrolu ze strany státních orgánů. Hodnota limitu poskytnutého náhradního plnění je stanovena dle § 81 odst.(3) ZZP pro rok 2014 ve výši 886 392,- Kč za jednu zaměstnanou osobu OZP.
V těchto souvislostech současně upozorňujeme naše stálé odběratele na možnost rezervace plánovaných ročních objemů odebraného zboží!

Hlavním sortimentem jsou dekorace pro různé sezóny, dárkové předměty, vatové tvary, skládačky pro děti a řada dalších produktů pro kreativní tvoření.
Jako přímý výrobce s vlastním vývojovým oddělením nabízíme i zakázkovou výrobku originálních firemních dárků, maskotů a suvenýrů ( firemní barvy, logo, speciální motivy či náměty atd.)
V období volnějších výrobních kapacit nabízíme také ruční montážní, kompletační a adjustační práce, apod.
 

Více než 65 % z celkové produkce je dodáváno do zemí EU i ostatních států. Strategii firmy lze charakterizovat 3 body:

  • respektování a rychlá reakce na požadavky zákazníka
  • kvalita
  • netradiční design

Zveme Vás do naší nové vzorkovny v sídle společnosti, kde Vám rádi a kvalifikovaně předvedeme náš sortiment, novinky i možnosti zakázkové výroby.  V případě zájmu si dohodněte schůzku s obchodním zástupcem.

Nejedná se o kamennou prodejnu.

KONTAKT

BD-TOVA, s.r.o.
Jílkova 124,
615 00 Brno (vchod z ulice Filipínského)
Česká republika
tova@bd-tova.cz
+420 515 910 003, +420 702 191 751